Pirkimo sutarties salygos

Bendrosios nuostatos

 

šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir UAB „MG Partneriai“ (toliau – “Pardavėjas”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “Elektroninė parduotuvė“)

 

Sutarties galiojimas

 

Sutartis tarp PIRKĖJO ir PARDAVĖJO laikoma sudaryta nuo to momento, kai PIRKĖJAS paspaudžia mygtuką "Užsakyti", patvirtindamas prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo PIRKĖJAS gauna ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai PIRKĖJAS gauna patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gauna prekes.

 

Pirkėjo teisės ir pareigos


Pirkėjas turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje, laikydamasis šiose taisyklėse ir e-parduotuvėje nustatyta tvarka.
Pardavėjas privalo pagal pirkimo–pardavimo sutartį perduoti daiktus Pirkėjui, t.y. jam valdyti nuosavybės teise, ir patvirtinti nuosavybės teisę į daiktus bei jų kokybę.
Jeigu sutartis nenumato ko kita, Pardavėjas privalo perduoti daiktus kartu su jų priklausiniais ir priedais tokios būklės, kokia buvo pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo metu.
Pirkėjai, turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su elektronine – parduotuve, apie tai pranešdamas pardavėjai raštu per 7 dienas nuo įsigijimo dienos.
Pardavėjas privalo nedelsiant pranešti apie visus savo duomenų pasikeitimus savo registracijos formoje , t.y. nedelsdamas juos atnaujinti.
Pardavėjas sutinka su pirkimo – pardavimo taisyklėmis elektroninėje-parduotuvėje ir jų laikysis.

 

Pardavėjo teisės ir pareigos


Pardavėjas, atsiradus ypatingoms aplinkybėms , turi teisę laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
Pardavėjas turi teisę sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis e-parduotuve ar panaikinti Pirkėjo registraciją iš anksto jo neįspėjus, jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui.
Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šias taisykles.
Pardavėjas privalo pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.
Jei Pardavėjas dėl svarbių priežasčių negali Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, tai Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjui jo sumokėtus pinigus per 72 valandas, jeigu Pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.
Pardavėjas sudaro visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

 

Prekiu kaina ir atsikaitymo tvarka


Prekės užsakomos elektroninėje parduotuvėje www.smagiosdovanos.lt
Prekės kainoje yra įskaičiuotas PVM 21 % ( Pridėtinės vertės mokestis )
Už užsakytas prekes pirkėjas gali atsiskaityti šiais būdais:
Per Mokejimai.lt sistemos teikiamus atsiskaitymo būdus. ( Nemokamai )
Bankiniu pavedimu. (Nemokamai )
Grynaisiai pinigais kurjeriui. ( paslaugos kaina 5 Lt su PVM )
Apie užsakytas prekes Pirkėjas informuojamas užsakymo anketoje jo nurodytu elektroninio pašto adresu.
Į prekių kainą nėra įskaičiuota prekių pristatymo kaina.
 
Prekių grąžinimas


Įsigytą preke galite grąžinti per 7 darbo dienas nuo įsigijimo dienos. Atsisakyti prekės, jei jums netinka jos dydis, spalva, forma ar komplektiškumas galite per 7 d.d. nuo jos gavimo/atsiėmimo dienos. 
Kreipkitės į info@smagiosdovanos.lt arba telefonu +37067629494 ir Jums bus paaiškinta kaip grąžinti prekę.
Del nepatinkačių daiktų nėra jokio reikalo jaudintis. Jei esate nepatenkinti savo pirkiniu, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo konsultantu per 7 dienas nuo užsakymo gavimo datos info@smagiosdovanos.lt arba telefonu +37067629494, Jums bus paaiškinta kaip grąžinti prekę.

Prekės keičiamos nemokamai
 


Prekių pristatymas


Prekę pristato kurjerių tarnybą DPD (UAB „DPD Lietuva“)
Prekės pristatomos visoje Lietuvoje
Nemokamas prekių pristatymas perkantiems už 50 Lt arba daugiau
Prekių pristatymo kaina 10 Lt ( išskyrus Kuršių neriją )
Prekių pristatymo kaina į Kuršių neriją yra 50 lt
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo
Jeigu Jums pristatoma prekė pažeistoje pakuotėje, Jūs turite teisę nepriimti jos iš kurjerio. Tokiu atveju prekė bus grąžinta į elektroninę parduotuvę, o Jums pristatyta nauja prekė be papildomų išlaidų. 
Klientui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.
Užsakytas prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėse: 
Kaune, K.Mindaugo 49, prekybos centras Akropolis, 1 aukštas, parduotuvės pavadinimas “Smagios dovanos”, parduotuvės telefonas +370660174247. 
Vilniuje, Konstitucijos 16, prekybos centras Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė (VCUP), 4 aukštas parduotuvės pavadinimas “Smagios dovanos”, parduotuvės telefonas +370601000546
Užsakytas dovanas į atsiėmimo vietą ( parduotuvę ) pristatysime per 1-2 darbo dienas.
Prekių pristatymas šeštadienį galimas i šiuos miestus dovanas užsisakius penktadienį iki 13 val: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena.
Šeštadienio pristatymo oaslaugos kaina 15 Lt
 
Informacijos siuntimas


PARDAVĖJAS visus pranešimus siunčia PIRKĖJO užsakymo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
PIRKEJAS visus pranešimus ir klausimus siunčia elektroninės parduotuvės www.smagiosdovanos.lt skyriuje „Kontaktai“ nurodytais telefonais ir elektroninio pašto adresu.

 

Privatumas


Visa PIRKĖJO informacija įvesta i www.smagiosdovanos.lt elektroninę parduotuvę yra privati, todėl jokia įvesta informacija kuriai vartotojas nedavė sutikimo nebus viešai demonstruojama/platinama. PARDAVĖJAS pasilieka teisę atskleisti informacija teisėsaugos institucijoms, jei tai nepažeidžia LR įstatymu.

 

Baigiamosios nuostatos


Taisyklėms yra taikoma LR teisė.
Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Atnaujinta 2013-10-02