0
Patikusios prekės

Gimtadienio sveikinimai

Apie vyną

Su gimtadieniu mielas drauge! Dabar tavo amžius pradeda būti kaip gerai subrandintas vynas - kuo senesnis, tuo geresnis. Tikrai gera senti, kai yra ką švęsti!

Gyvenimo tikslai

Su gimtadieniu! Gera žinia yra tai, kad dar turi dar daug laiko pasiekti savo gyvenimo tikslus. Bloga žinia - paskutinę dieną jų tikrai nepasieksi, todėl linime tau greito ir lengvo savo visų tikslų įgyvendinimo!

Apie tortą

Su gimtadieniu! Pasaulis yra kaip vienas didelis tortas, kuriam reikia daug skirtingų ingredientų, kad būtų skanus. Tu esi vienas iš tų labiausiai reikalingų ingredientų, kuris suteikia tortui nuostabų skonį.

Ačiū, kad esi

Su gimtadieniu! Esu labai dėkingas už tai, kad esi mano gyvenime. Tavo dėka sužinojau daugelį dalykų, mokiausi būti atviresnis ir ryžtingesnis. Linkiu tau visokeriopos sėkmės, kad ir toliau galėtum būti pavyzdys visiems, kurie tave pažįsta. Laikas tau visiškai pasinerti į savo pomėgius, mėgstamą veiklą ir tiesiog mėgautis gyvenimu!

Kava su degtine

Su gimtadieniu! Laikas apsvarstyti savo gyvenimą ir imtis veiksmų. Ar žinojai, kad nuo šiol gali pradėti gerti savo kavą su degtine, nes dabar esi suaugęs ir galima.

Sunkus darbas

Nepamiršk, kad geriausi dalykai dažniausiai atsitinka netikėtai, o sunkumai yra tik išbandymas, kurio tau reikia, kad pasiektum savo tikslą. Tad tęsk kovą, neatsitrauk ir siek savo tikslų - tu gali viską. Su Gimtadieniu!

Emotikonai

Sveikinu su gimtadieniu! Tu toks geras, kad net iš geros dienos ji tapo dar geresnė, kai pagalvojau apie tave. Tad linkiu tau, kad tavo diena būtų užpildyta šypsena, džiaugsmu ir išties tikrais, o ne "emotikonomis" paremtais gimtadienio sveikinimais!

Byrantys dantys

Sveikinu su gimtadieniu! Žinau, kad senėjimas būna sunkus, bet nesijaudink - aš tave visada palaikysiu! Tiesa, jei reikės tave laikyti labai dažnai, galiu kartais ir nespėti. Bet nesijaudink - man tikrai patiks pasimokyti rinkti tavo dantis nuo grindų.

Instagramas

Sveikinu su gimtadieniu! Tu jau toks senas, kad net tavo prisiminimai yra senesni nei tavo instagramas! Bet tikrai nesijaudink - dar niekada nebuvai toks populiarus visuomenėje kaip dabar. Tad linkiu tau grąžių komentarų ir, žinoma, kuo daugiau laimingų gimtadienio dovanų.

Facebook

Su gimtadieniu! Tavo gimtadienis yra toks ypatingas, kad net Facebookas man tai priminė! Linkiu, kad visos tavo gautos dovanos būtų geresnės nei beprasmiai socialiniuose tinkluose palikti “patiktukai” ir visos tavo vizijos taptų tikrove lygiai taip pat greitai, kaip iššokantys Facebook pranešimai telefone.

Socialiniai tinklai

Su gimtadieniu! Linkiu tau šimto metų. Bet dar labiau linkiu tau gyventi tokį ilgą ir sėkmingą gyvenimą, kad tavo paskutinis įrašas socialiniame tinkle būtų "Vis dar čia ir tikrai neketinu niekur išeiti!"

Šventė

Sveikinu su gimtadieniu! Nuoširdžiai linkiu tau sėkmės, ir turiu pasakyti, kad turi tam visas galimybes - esi protingas, geras išvaizdus ir nepatingėjai išleisti pinigų šiai savo gimtadienio šventei.