0
Patikusios prekės
Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys" Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys" Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys" Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys" Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys" Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys"
+3

Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys"

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: TBN78240
Likutis: Turime
Kaina:
€ 15,99
-
+
Arba užsisakykite telefonu +370 674 39775
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Nutrinamų kortelių rinkinys TIBINO "Bernvakario užduotys"

Pakvietimas jaunikui į bernvakarį jau įteiktas? Visi draugai vieningai nutarėte, kad norite surengti būsimam jaunikiui nepamirštamą šventę - bernvakarį? Tačiau kiekvienas turite savo viziją ir negalite priimti vieningo sprendimo ką veikti per artėjančią šventę? Leiskite Jums padėti ir išspręsti visus ginčus, su šiomis nutrinamomis kortelėmis, kurios padės smagiai praleisti laiką ne tik jaunikiui, bet ir jo palydai! Šios kortelės pašnibždės paprastas, bet kartais tokias netikėtas užduotis, kurios pripildys šventę maloniomis ir juoko kupinomis akimirkomis.

Rinkinyje rasite net 50 kortelių: 30 kortelių su užduotimis jaunikiui ir 20 kortelių su užduotimis pabroliams. Įvykdykite visas užduotis ir garsiai bei triukšmingai palydėkite jaunikį į šeimyninį gyvenimą!Naudojimosi instrukcija:
  • Išimkite norimą kortelę iš pakuotės.
  • Nutrinkite kortelės apsauginį sluoksnį moneta.
  • Pasiruoškite ir kartu su savimi turėkite šias priemones: telefoną, grynųjų pinigų, tuščių popieriaus lapų, rašymo priemonių, raištį akims, depiliacinių juostelių, langų plovimo skysčio, servetėlių, marškinėlius jaunikiui ir markerį, tinkamą rašyti ant jų ir nepamirškite mėgaukitės puikiu laiku!Pakuotės informacija:
  • Supakuota kartoninėje dėžutėje.
  • Pakuotės dydis: 9.51 x 12.5 x 3 cm.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Susijusios prekės